O mnie

Witaj!

Jestem projektantką graficzną z 10-letnim doświadczeniem, wcześniej moja droga zawodowa związana była z marketingiem.
Tworzenie grafiki to więcej niż moja praca, to pasja tworzenia, pole do popisu dla kreatywności, zamiłowanie do detali i stałe poszukiwanie inspiracji. Wszystko to dało początek potrzebie przebranżowienia. Niektóre umiejętności niezbędne w zawodzie grafika zdobywałam jako samouk, w innych kształciłam się kierunkowo.

Wymyślam i projektuję – z reguły w takiej kolejności, czasem w odwrotnej łamiąc przyjęte schematy. Jestem więcej niż projektantką graficzną, jestem UX Designerem, Web Developerem, operatorem DTP, projektuję animacje, a obecnie zgłębiam techniki modelowania i teksturowania obiektów 3D. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala zapewnić klientom niezmiennie wysoki poziom usług.

Większość dnia spędzam przed ekranem monitora nie tylko dopracowując aktualnie realizowane projekty, ale także szukając inspiracji, wiedzy, którą potem mogę wykorzystać w projektowaniu. A kiedy nie pracuję? Jeżdżę na koncerty, chodzę do kina, czytam książki i słucham podcastów, odkrywam kulinarne, lokalne smaki, jednym słowem czerpię inspiracje wszystkimi zmysłami. Latem można mnie spotkać na spocie poszukującą dobrego wiatru, zimą czekam na śnieg i freeride’owe przygody z dala od stoków.

Martyna Hofman